Ogrodniczy i dużo więcej

0,00 zł
e-Płatności
U nas dostępne szybkie płatności elektroniczne: przelew bankowy, płatności kartą kredytową i debetową.

 

Sprzedaję na Allegro

Cebula dymka ozima Senshyu Yellow 0,5 kg

6,19 zł

Producent: Zalewski
Waga:0.55 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Cebula dymka ozima Senshuy Yellow

Pachnąca, soczysta i świeża cebula ma większą wartość odżywczą i jest bardziej atrakcyjną dla konsumenta niż pochodząca z długiego przechowywania. Dlatego wspaniałą alternatywą dla uzyskania jak najwcześniej wiosennej cebuli jest jej uprawa z dymki ozimej. Zbiór cebuli ozimej jest około 1,5 do 2,5 miesiąca wcześniej niż z siewu wiosennego oraz około 1 do 1,5 miesiąca wcześniej niż z uprawy cebuli z dymki jarej. Oznacza to, że zbiór cebuli ozimej rozpoczyna się już w końcu maja lub początku czerwca, a w przypadku wystąpienia wczesnej i ciepłej wiosny już w połowie maja. Na zbiór pęczkowy nadaje się już na początku maja.

Pamiętajmy, że bardzo ważne jest, aby kupować dymkę z pewnego źródła, gdyż materiał bez wymaganych badań fitosanitarnych jest potencjalnym zagrożeniem dla plantacji.

Oferowane przez nas cebule, pochodzą od renomowanej, polskiej firmy typowo zajmującej się produkcją cebul kwiatowych i warzywniczych.
Gwarancja jakości i zdrowia Twoich roślin - zawsze sprzedajemy oryginalne produkty, z aktualnymi datami ważności, w oryginalnych opakowaniach producenta. Cebula dymka kwalifikowana - odpowiednio sortowana, rozważona i oryginalnie zapakowana przez producenta wraz z naklejką i sygnaturą nadaną przez Państwową Inspekcję Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

Specyfikacja:

Rozmiar: II-III
Waga: 500g +/- 5%
Kolor cebuli: słomkowy - żółty

Szanowni Państwo - nie znaleźliście w naszym internetowym sklepie interesującego Was produktu, skontaktujcie się z nami - w naszych sklepach stacjonarnych (Adresy sklepów) posiadamy bogatszą ofertę produktową - pomożemy Wam w doborze asortymentu - mail: [email protected]

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Zobacz także:
 • Cebula dymka ozima Senshyu Yellow 0,25 kg

  Cebula dymka ozima Senshyu Yellow 0,25 kg

  3,61 zł

 • Cebula dymka ozima Snowball 0,25 kg

  Cebula dymka ozima Snowball 0,25 kg

  4,80 zł

 • Cebula dymka ozima Snowball 0,5 kg

  Cebula dymka ozima Snowball 0,5 kg

  7,83 zł

 • Cebula dymka ozima Red Cross 0,25 kg

  Cebula dymka ozima Red Cross 0,25 kg

  4,80 zł

 • Cebula dymka ozima Red Cross 0,5 kg

  Cebula dymka ozima Red Cross 0,5 kg

  7,83 zł

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.