Ogrodniczy i dużo więcej

0,00 zł
e-Płatności
U nas dostępne szybkie płatności elektroniczne: przelew bankowy, płatności kartą kredytową i debetową.

 

Sprzedaję na Allegro
Koszt dostawy

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej, paczkomatów InPost, kuriera UPS. Kupujący jest obciążany następującymi kosztami dostawy:

Opłata za przesyłkę zamówienia (niezależna od ilości produktów znajdujących się w zamówieniu) w zależności od osiągniętej wagi:
Przykładowe ceny:

Sposób dostawy

Koszt dostawy

Czas dostawy

Poczta Polska*
- od 0g do 500g
- od 500g do 1kg
- od 1kg do 2kg
- od 2kg do 5kg
- od 5kg do 10kg
- od 10kg do 20kg


11,00 zł
13,00 zł
15,00 zł
17,00 zł
21,00 zł
26,00 zł

zazwyczaj 2-5 dni roboczych

Przesyłka kurierska UPS
- od 0kg do 10kg
od 11kg do 20kg
od 21kg do 30kg
od 31kg do 40kg27,00 zł
29,00 zł
31,00 zł
42,00 zl

w ciągu dwóch dni roboczych
po wysyłce paczki z magazynu**

 

* Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłane są wyłącznie zamówienia, których wartość nie przekracza 200 zł oraz nie charakteryzują się dużą wagą lub gabarytami (maksymalnie do 20 kg).

**Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.

Dodatkowa opłata zależna od wybranej formy płatności.

Forma płatności

Wysokość opłaty

Za pobraniem


+4,00 zł (Poczta Polska)

Przelewem

0 zł

 

Dodatkowa opłata pobierana w przypadku produktów o dużej wadze lub dużych gabarytach.

Wartość dopłaty za każdą sztukę produktu

Jak sprawdzić dokładną wysokość dopłaty

Od 0 zł do 79 zł

Opłata zależy od wagi i gabarytów wybranego produktu. Sprawdzenia dokładnej wartości ewentualnej dopłaty można dokonać poprzez umieszczenie produktów w koszyku zakupów.

UWAGA!
Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

Sklep Ogrodniczy i dużo więcej nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych. Jeżeli chodzi o Pocztę Polską to nie mamy wpływu na czas dostarczenia i jest to ok 2-5 dni roboczych.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.